Jak dobrze przygotować się do zabiegu przedłużania włosów?

0
Jak dobrze przygotować się do zabiegu przedłużania włosów?

Jak się przygotować?


Przedłużanie włosów to nie tylko marzenie o długich pasmach na głowie, ale także ważne jest przygotowanie się do tego zabiegu, aby nie tylko osiągnąć pożądany efekt, ale także nie szkodzić naszemu zdrowiu. W Polsce przedłużanie włosów staje się coraz bardziej popularne, ale przed podjęciem decyzji o zabiegu, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów.

Przeciwskazania

Współczesne fryzjerstwo oferuje wiele różnych opcji przedłużania włosów, takich jak włosy syntetyczne lub naturalne, dopinane kucyki, warkocze i treski. Dla tych, którzy szukają bardziej trwałego rozwiązania, istnieje również opcja przedłużania włosów na keratynie. Przed wykonaniem każdego zabiegu, niezależnie od jego rodzaju, ważne jest przeprowadzenie testu alergologicznego, aby upewnić się, że używane substancje nie wywołają nieprzyjemnych skutków. Jeśli po 48 godzinach nie pojawi się zaczerwienienie skóry, możemy być pewni, że zabieg jest bezpieczny dla naszego zdrowia.

Istnieją także inne przeciwwskazania do zabiegu, takie jak choroby skóry głowy, nadmierne wypadanie włosów i uczulenie na substancje wykorzystywane podczas zabiegu. Jeśli zauważysz u siebie takie problemy, warto porozmawiać ze specjalistą, który pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Czas Trwania zabiegu.

Przed samym zabiegiem należy oczyścić skórę głowy i włosy głęboko oczyszczającym szamponem. Nie należy stosować żadnych kosmetyków poprawiających kondycję włosów, ponieważ mogą one wpłynąć na trwałość doczepionych włosów. Sam proces przedłużania włosów może zająć od 3 do 4 godzin, więc warto uzbroić się w cierpliwość. Po zakończeniu zabiegu, z pewnością zostaniesz nagrodzony pięknymi, długimi włosami, które dodadzą uroku i blasku, a także odmłodzą Twoją twarz o kilka lat!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium