Sprawdź   do końca promocji

Nie każda kobieta może pochwalić się bujną fryzurą, choć pewnie każda o tym marzy. Na szczęście dzięki współczesnym zabiegom fryzjerskim takie marzenia mogą się spełnić. Jeśli chcesz spełnić oczekiwania swoich klientek, zadbaj o to, by mieć w salonie bogatą ofertę zabiegów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb różnych kobiet. Uzupełnij swój asortyment m.in. o doczepiane włosy na keratynę. Dlaczego właśnie o nie? To proste. Metoda ta daje spektakularny, a zarazem trwały i naturalny efekt. A wiele klientek właśnie tego oczekuje!

Przedłużanie keratyną – zalety

Metoda ta pozwala szybko i nieinwazyjnie przedłużyć kosmyki oraz zwiększyć ich objętość. Jest to także sposób na pięknie wyglądającą, bujną fryzurę. Wszystko dzięki zastosowaniu keratyny, która sprawia, że niemal nie widać łączeń między naturalnymi a doczepianymi pasmami.

Włosy przedłużane metodą keratynową są też bardzo komfortowe w noszeniu. Metoda ta cechuje się również trwałością – doczepione pasma mogą utrzymać się przez kilka miesięcy. Ponadto doczepione włosy naturalne na keratynę można stylizować. Klientki powinny być zadowolone z tego, że mogą kręcić fale czy upinać pasma.

Włosy doczepiane na keratynę – oferta

Dzięki artykułom z naszego sklepu internetowego dobrze przygotujesz się na odwiedziny najróżniejszych klientek. Proponujemy bowiem naturalne włosy doczepiane na keratynę w różnych kolorach i odcieniach. Tak, aby łatwo było dobrać doczepy do klientki. Do wyboru są modele w kolorze czarnym i dwóch odcieniach brązu. Mamy również pasma doczepiane w kolorze ciemnego i jasnego blondu oraz modele blond o odcieniu perłowym. Ofertę dopełnia najjaśniejszy, chłodny blond. Propozycje te doskonale korespondują z kosmykami naturalnymi oraz farbowanymi.

Wszystkie są sprzedawane w opakowaniach, które zawierają 20 pasm w tym samym kolorze. Mają 52 lub 42 cm długości oraz 20 gramów wagi.

Kompletny zestaw do przedłużania keratynowego

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się nie tylko w pasma włosów naturalnych. Przygotowaliśmy też oryginalną, czystą, włoską keratynę w granulkach. Jest ona dystrybuowana w opakowaniach:

  • 10,
  • 50,
  • 100 gramów.

Keratyna z naszej oferty jest bezbarwna. Dzięki temu jest uniwersalna i można ją wykorzystywać do zabiegów na włosach w różnych kolorach i odcieniach. Jest odpowiednia nie tylko do przedłużania. Znajduje zastosowanie również w tworzeniu pasemek. Co więcej, nie ma żadnych domieszek, nie łuszczy się ani nie kruszy. Zapewnia też bardzo mocne łączenia i łatwo się z nią pracuje – jest więc idealna dla profesjonalnych stylistów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium