Sprawdź   do końca promocji

Doczepiane włosy tape on - metoda kanapkowa 

Najlepszym sposobem na dodanie włosom długości i objętości jest ich przedłużanie, ale kobiety często zastanawiają się, jaką metodę wybrać. Jedną z opcji, która w ostatnich latach zyskała na popularności, jest technika kanapkowa (znana również jako tape-on). Podczas zabiegu przedłużania włosów metodą kanapkową należy umieścić pasmo własnych włosów pomiędzy dwie silikonowe taśmy z włosami doczepianymi. Takie połączenie gwarantuje płynne i estetyczne wtopienie się doczepianych pasemek w naturalne włosy. Włosy doczepiane metodą tape-on można nosić naprawdę długo — od 4 do 6 miesięcy.

Włosy tape on przedłużane metodą kanapkową

5

Przedłużanie włosów metodą kanapkową powinno być wykonywane przez profesjonalistę

Metoda kanapkowa jest szybkim i łatwym zabiegiem, ale wymaga pomocy eksperta. Powinna być wykonywana w profesjonalnym salonie, gdzie podczas jednej wizyty można wykonać wszystkie trzy usługi — doczepianie sztucznych pasm, przycinanie/ strzyżenie oraz koloryzację. Doświadczony stylista do przedłużania włosów metodą kanapkową używać będzie odpowiednio dopasowanej do gęstości Twoich włosów ilości taśm, specjalnej, miękkiej szczotki, prostownicy, grzebyka ze szpikulcem oraz odpowiednio wyprofilowanych szczypiec służących do zaciskania taśm.

Włosy przedłużane na taśmach są popularnym wyborem, ponieważ przedłużanie metoda kanapkową jest dość szybkie i nie wymaga godzin spędzonych na fotelu fryzjerskim, jak na przykład przedłużanie metodą mikro ring. Pasemka wykorzystywane do kanapkowego przedłużania włosów mają szerokość około 4 cm, dzięki czemu równomiernie obciążają Twoje włosy. Ponadto łączenia w metodzie kanapkowej są wręcz niewidoczne.  Można więc z nich z łatwością wystylizować każdą fryzurę. Metoda kanapkowa jest odpowiednia zarówno dla osób o mocnych, zdrowych włosach, jak i dla posiadaczy cienkich, delikatnych włosów. 

Przedłużanie włosów tape on z użyciem włosów słowiańskich

Chciałabyś wypróbować nowy sposób noszenia włosów? Jeśli tak, to metoda tape-on jest warta rozważenia. Jakość użytych do wykonania tych przedłużeń włosów jest bardzo wysoka,  ponieważ do tworzenia pasm doczepianych metodą kanapkową  używane są tylko wyselekcjonowane włosy słowiańskie. Naturalna struktura tych włosów sprawia, że są one łatwe w pielęgnacji i nie wymagają stosowania olbrzymiej ilości produktów do stylizacji. Piękno włosów słowiańskich jest niepodważalne — od naturalnego połysku po łatwość pielęgnacji.

Czy włosy tape on można farbować?

Przedłużanie włosów na taśmie to ogromna wygoda. Włosy te można stylizować na wiele różnych sposobów, a także stosować na nich popularne zabiegi, takie jak farbowanie czy prostowanie. Aby zachować ich wspaniały wygląd, sugerujemy używanie szczotek z włosia dzika, które nie niszczą naturalnie pięknych włosów doczepianych podczas codziennego wyczesywania.

Jakie włosy do doczepiania metodą kanapkowa wybrać?

Włosy wykorzystywane do metody kanapkowej oferujemy w dwóch najczęściej spotykanych długościach - 45 cm i 55 cm. Szeroka gama kolorystyczna pozwala nam dopasować je do odcienia włosów każdej klientki, niezależnie od posiadanego odcienia włosów.

Przedłużanie włosów jest szybkim i łatwym sposobem dla kobiet, które mają problemy z zapuszczeniem własnych włosów lub po prostu chcą szybko zmienić swój wygląd. Zalecamy wybór naturalnych włosów doczepianych wysokiej jakości, ponieważ można ich używać ponownie.

Tape on — kanapkowe przedłużanie włosów 

Sklep clipinwlosy.pl pomoże Ci spełnić marzenie o gęstych i długich włosach. W naszej ofercie znajdziesz świetnej jakości, naturalne pasma na taśmach przeznaczone do przedłużania włosów metodą kanapkową — tape on.

Zagęszczanie włosów metodą tape on, znaną powszechnie jako metoda kanapkowa, jest bardzo popularnym zabiegiem trwale przedłużającym i zagęszczającym włosy. Polega on na nakładaniu jednego doczepianego kosmyka pod nasze naturalne pasmo włosów, a drugiego sztucznego kosmyka na nasze naturalne pasmo.

Przedłużanie włosów tą metodą powinno być wykonywane przez profesjonalistę. Tylko wtedy mamy pewność, że zabieg jest wykonany poprawnie, a nasze włosy nie zostaną zniszczone.

Przedłużanie włosów metodą kanapkową jest zabiegiem trwałym, który należy powtarzać co 5 - 6 tygodni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium