Czy przedłużanie włosów jest bezpieczne?

0
Czy przedłużanie włosów jest bezpieczne?

Czy przedłużanie włosów jest bezpieczne? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą mieć długie włosy, ale niestety nie mogą ich zapuścić ze względu na słabą jakość włosa. Mamy dobrą wiadomość — możesz bezpiecznie przedłużyć włosy. 

Jak dbać o doczepy?

Nic w tym dziwnego, że z roku na rok coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie włosów. Najczęściej stosuje się nieinwazyjne metody. Produkty do bezpiecznego przedłużania włosów znajdziesz na naszej stronie internetowej w naszym sklepie internetowym na www.clipinwlosy.pl. Jeżeli masz cienkie włosy, których nie możesz zapuścić, zajrzyj do nas i wybierz najlepsze doczepy dla siebie. 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami na numer telefonu albo na adres mailowy dostępne na naszej stronie internetowej. Na naszym blogu znajdziesz dostępne metody na doczepianie włosów. Włosy doczepione za pomocą naszych produktów wyglądają niezwykle naturalnie. Można je doczepić zarówno samodzielnie w domu, jak i w profesjonalnym salonie fryzjerskim. To bardzo dobra wiadomość.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat tak zwanych doczepów?

Doczepianie włosów nie dość, że jest bezpieczne, to jeszcze ich założenie nie zajmuje zbyt dużo czasu. Jedną z metod przedłużania włosów jest metoda kanapkowa. Należy się najpierw zaopatrzyć w doczepy z ringami. Ze względu na materiał, z którego są zbudowane, nie powodują one uczulenia u klientki. Doczepy zgrzewa się z naturalnymi włosami. Ringi są tak małe, że praktycznie w ogóle ich nie widać pod włosami. 

Należy pamiętać także o tym, że odpowiednia pielęgnacja doczepów to ''must have''. Kosmetyki nie powinny mieć w składzie alkoholu. Nie powinno się także długo moczyć doczepów, a mycie powinno się odbywać od dołu do góry. Nie należy także stosować jedwabiu, gdyż może to wysuszyć doczepiane włosy. Przedłużanie, jak i zagęszczanie włosów jest bardzo bezpieczne

Jeżeli masz cienkie oraz osłabione włosy, nie bój się przedłużyć włosów. Jest to bardzo bezpieczne oraz bezinwazyjne. Każdy może z przedłużania włosów skorzystać niezależnie od rodzaju włosa, jaki posiada. Doczepy zawsze można usunąć, kiedy ma się na to ochotę. Jak widać, doczepianie włosów jest niezwykle korzystne, a doczepy są piękne oraz lśniące przez wiele miesięcy (o ile odpowiednio się o nie dba). Jeżeli chcesz zmienić swoją fryzurę, ale nie jesteś pewna czy to na pewno dobry wybór — zdecyduj się na doczepy. Sama zobaczysz w jak łatwy sposób można zmienić swój wygląd. Jeśli zdecydujesz się raz na doczepy, już zawsze będziesz do nich wracać.

W Internecie można znaleźć wiele inspiracji dotyczących przedłużania włosów. Należy pamiętać o tym, żeby ciągle czesać doczepy, ponieważ w innym wypadku mogą się one poplątać i trzeba będzie kupić nowe doczepy. W naszym sklepie internetowym jest dostępnych wiele wariantów kolorystycznych. Oprócz tego są włosy proste, kręcone oraz falowane. Mamy doczepy najlepszej jakości, więc nie musisz się martwić o ich żywotność. Warto o nich wiedzieć jak najwięcej, ponieważ jest to bez wątpienia przyszłość fryzjerstwa.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium