Najlepsze metody przedłużania włosów

0
Najlepsze metody przedłużania włosów

Jakie są najlepsze metody przedłużania włosów?

Większość kobiet marzy o długich i pięknych włosach, lecz niestety nie każda z Pań może to osiągnąć zapuszczając własne, naturalne pasma. Niestety niektóre z nas mają zbyt cienkie i delikatne włosy, aby uzyskać wymarzony efekt. Z pomocą przychodzą wtedy nowoczesne metody przedłużania włosów, które pomogą urzeczywistnić marzenia.

Słów kilka o przedłużaniu włosów

Przedłużanie włosów jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym, a co najważniejsze bezinwazyjnym. Jeśli wybierzemy odpowiedni salon fryzjerki i doświadczonego specjalistę, w którego ręce oddamy naszą czuprynę, możemy mieć pewność, że nie wyrządzi nam szkody na naszych naturalnych pasmach. Wszystkie metody przedłużania włosów polegają na doczepieniu dodatkowych pasm do istniejącej już fryzury. Różnią się między sobą jedynie sposobami wykonania usługi. Największą zaletą zabiegu jest uzyskanie natychmiastowego efektu. W ciągu krótkiego czasu, możemy przedłużyć włosy nawet o kilkadziesiąt centymetrów i tym samym osiągnąć natychmiastowy, spektakularny efekt.

O maksymalnej długości przedłużenia włosów, niezależnie od metody, pozwólmy zadecydować ekspertowi. To on na podstawie kondycji naszych naturalnych włosów, ich struktury, fryzury jaką do tej pory nosiłyśmy oraz stanu skóry, podejmie ostateczną decyzję co do metody przedłużenia naszych włosów oraz ostatecznej ich długości. Pamiętajmy, że w tej kwestii nie powinno być kompromisów, od tego zależy bowiem końcowy efekt oraz późniejszy stan naszych włosów.

Ultradźwięki czy mikroringi?

Skoro już decyzja o wyborze specjalisty została podjęta, przybliżmy nieco dostępne metody przedłużania włosów, wady i zalety oraz technikę wykonania.

Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

Najnowocześniejszą metodą przedłużania włosów jest metoda ultradźwiękowa. Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet o słabych włosach lub, tych które zniszczyły je niewłaściwymi zabiegami fryzjerskimi. Ta metoda jest najmniej inwazyjna a jej efekty utrzymują się nawet pół roku.

Przedłużanie włosów metodą keratynową

Z kolei, keratynowa metoda przedłużania włosów, jest nadal najbardziej popularną formą zabiegu, mimo że jest jednocześnie jedną z najstarszych. Zwana jest ona popularnie „metodą na ciepło”. Zabieg polega na doczepianiu pojedynczych, niewielkich pasemek płynną keratyną, która jest naturalnym składnikiem włosów. Przy tej metodzie osiąga się bardzo naturalny wygląd, jest ona trwała, mało widoczna i pozwala na osiągniecie pięknych efektów. Niestety jak każda, posiada minusy. Tu największym jest fakt, iż ze względu na naturalny przyrost włosa, należy co 2-3 miesiące obniżać przedłużone kosmyki, w przeciwnym razie staną się one bardzo widoczne.

Przedłużanie włosów mikroringi

Wiele salonów oferuje również przedłużanie włosów metodą mikroringów. Ta metoda nazywana jest z kolei „metodą na zimno”. Kosmyki doczepiane są na specjalnych, maleńkich metalowych obręczach, ich kolor i rodzaj można dobrać do koloru i struktury włosów Klientek. Jest to bardzo bezpieczna metoda, gdyż nie wymaga użycia wysokiej temperatury. Mimo, iż mikroringi mogą początkowo nieznacznie przeszkadzać, warto wybrać tę metodę ponieważ jej główną zaletą jest wyjątkowa trwałość.

 

Pamiętajmy o bardzo ważnej rzeczy, bez względu na wybraną metodę przedłużania włosów koniecznie dobierzmy naturalne pasma włosów do uzupełnienia naszych własnych. Zapewni nam to długotrwały, naturalny i piękny efekt zabiegu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium