Doczepianie włosów

0
Doczepianie włosów metodą kanapkową

Na czym polega doczepianie włosów?

Każdej kobiecie marzą się piękne i długie włosy, które mogłaby w dowolny sposób czesać i układać, tak, aby robić olśniewające wrażenie na płci przeciwnej. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, a przynajmniej tak im się wydaje. Gdy włosy są cienkie i łamliwe dziewczyny po prostu rezygnują z zapuszczania ich i po cichu marzą o wodospadzie loków na ich głowach. Okazuje się, że wszystko można zrobić, dzięki doczepianym włosom.

 

Włosy naturalne doczepiane

Wielu osobom doczepiane włosy kojarzą się z czymś tandetnym i sztucznym - nic bardziej mylnego.  Na polskim i zagranicznym rynku znajdziemy teraz najlepszej jakości włosy naturalne, które dzięki pomocy odpowiedniego fryzjera można tak wpiąć pomiędzy swoje, że będą one wyglądały zjawiskowo i autentycznie. Możesz także zakupić włosy sama, przez Internet oraz skorzystać z porady specjalistów, którzy z pewnością dobiorą kolor najbardziej zbliżony do Twojego. Wtedy wpinasz i zdejmujesz włosy kiedy tylko chcesz, a ich wygląd zależy w stu procentach od ciebie!

 

Różnorodność metod doczepiania włosów

Warto wspomnieć o tym, że włosy można wpinać różnymi metodami, dzięki którym będą one bardziej lub mniej trwałe, zależnie od tego jaki efekt chcesz osiągnąć. Jedną z najszybszych i najtańszych metod przedłużania i zagęszczania włosów jest metoda clip in, polegająca na przypinaniu taśm włosów do różnych miejsc na głowie, dzięki czemu nawet w 5 minut można zagęścić i wydłużyć swoją naturalną fryzurę. Pojawiają się także metody na tulejkę, mikroringi, metoda keratynowa oraz wiele innych. Bez wątpienia sposób doczepiania włosów jaki wybierzemy ma wielkie znaczenie, ale największe ma dobra jakość i kolor włosów, które chcemy sobie doczepić, gdyż to one tworzą cały efekt. Szczególnie poleca się włosy indyjskie, dostępne w asortymencie naszego sklepu.

Specjalna pielęgnacja

Koniecznie trzeba też zapoznać się z instrukcją dbania o włosy doczepiane. Muszą być one dobrze traktowane, aby wystarczyły na dłuższy okres czasu i nie niszczyły się przez ludzką nieuwagę. Zaleca się ściąganie ich do spania lub wiązanie w luźny warkocz oraz delikatne mycie dobrym szamponem i regularne odżywianie oraz nakładanie masek odżywiających. Nie można zapomnieć o rozczesywaniu (nawet kilka razy dziennie), także delikatnie i z wyczuciem. Dzięki tym poradom będziesz się cieszyła swoimi gęstymi, długimi włosami o wiele dłużej!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium