Przedłużanie krótkich włosów – proste i bezpieczne

0
Przedłużanie krótkich włosów – proste i bezpieczne

Przedłużanie krótkich włosów

Krótkie fryzury mogą być piękne i eleganckie. Niestety czasem decyzję o obcięciu włosów podejmujemy zbyt pochopnie, lub próbujemy obcięciem ratować włosy zniszczone niewłaściwymi zabiegami. Tak czy inaczej, znudziła nam się już krótka fryzurka i chcemy szybko i bezpiecznie przedłużyć krótkie włosy. Jaka metoda będzie dla nas najlepsza i najbardziej efektywna? Sprawdźmy co proponuje rynek usług fryzjerskich.

Laser czy ultradźwięki?

Jednym z najbardziej nowoczesnych sposobów przedłużania włosów, również krótkich, jest metoda laserowa. Taki zabieg daje najtrwalsze efekty. Dodatkowo łączenie włosów naturalnych z doczepianymi pasmami jest prawie niewidoczne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Efekty utrzymują się nawet do pół roku. Jest to idealna metoda dla alergików lub osób, które podrażniły skórę głowy niewłaściwie dobranymi zabiegami lub kosmetykami.

Kolejnym, wartym polecenia sposobem na piękne długie włosy jest przedłużanie ultradźwiękowe. Jest to metoda innowacyjna i bardzo bezpieczna. Na włosach krótkich, takie przedłużanie sprawdzi się znakomicie, gdyż łączenie jest prawie niewyczuwalne a sama metoda wysoce efektywna. Jedynym minusem, w porównaniu z rozwiązaniem laserowym, jest czasochłonne ściąganie pasm i konieczność odświeżania efektów co 2-3 miesiące.

Piękne, długie i lśniące

A gdyby tak sięgnąć po surowiec, który jest częścią składową naszych naturalnych włosów?  Keratynowa metoda przedłużania włosów krótkich będzie jednym z najlepszych wyborów. Mimo, że bazuje ona na ciepłym zgrzewaniu włosów z doczepami, jest bezpieczna, szybka i pozwala na uzyskanie spektakularnych wręcz efektów. Zgrzewy wykonuje się za pomocą keratyny, w temperaturze nie wyższej niż 180 Celsjusza. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, a łączenie jest praktycznie niewidoczne.

Minimalna długość włosów, która pozwoli na ich przedłużenie to około 5 cm. Jednak nie każdy specjalista podejmie się pracy na tak krótkich włosach. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wybranie salonu, w którym chcemy przeprowadzić zabieg. Przedłużanie krótkich włosów wymaga wielkiego doświadczenia, precyzji i ogromu cierpliwości, nie bez znaczenia będą również zdolności manualne fryzjera. Doświadczony specjalista przedłuży włosy o długości kilku centymetrów tak, że łączenia nie będą widoczne co zapewni najbardziej naturalny efekt końcowy. 

Nie bójmy się więc przedłużania krótkich włosów. Pamiętajmy jednak o zachowaniu podstawowych zasad. Wybierzmy sprawdzony salon i doświadczonego specjalistę. Przed rozpoczęciem pracy sprawdzi on kondycję naszych pasm i dopasuje najlepszą dla nich metodę przedłużenia. Włosy krótkie wymagają wyjątkowych umiejętności oraz użycia jedynie naturalnych przedłużek. Pozwoli to na uzyskanie pięknego naturalnego wyglądu i zaoszczędzi niepotrzebnych stresów. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium