Prosta odmiana wizerunku - doczepiana grzywka

0
Prosta odmiana wizerunku - doczepiana grzywka

Prosta odmiana wizerunku - doczepiana grzywka

Każda kobieta lubi zmiany w swoim wyglądzie - dzięki różnym zabiegom i trikom można podkreślić swoje atuty albo zamanifestować zmianę wizerunku. O ile eksperymenty z wyglądem w zakresie ubrań i makijażu są dość proste, szybkie i łatwe do ewentualnych zmian czy poprawek, tak sytuacja związana z włosami już taka prosta nie jest. Kobiety uwielbiają zmiany koloru czy długości swoich fryzur. Niestety musi być to zawsze bardzo dobrze przemyślane, ponieważ włosy w ciągu miesiąca rosną jedynie do dwóch centymetrów. Z kolei koloryzacja, szczególnie radykalna, jest zabiegiem inwazyjnym i włosy zbyt często poddawane takim metamorfozom niestety nieodwracalnie niszczą się.

Na szczęście na rynku można znaleźć wspaniałe i nowoczesne produkty, dzięki którym zmiana wizerunku jest możliwa metodą nieinwazyjną. Są to doczepiane fragmenty włosów. Warto zwrócić uwagę na model, jakim jest doczepiana grzywka.  

 

Prosty sposób na grzywkę - grzywka clip in 

Z doczepianą grzywką bez problemu odmienisz swój wizerunek bez potrzeby ścinania włosów. To bardzo praktyczne i pomocne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie jesteś pewna, jak w takiej fryzurze będziesz się prezentować. To bardzo bezpieczna opcja. Poza tym grzywka taka sprawdzi się w sytuacji przebieranej imprezy, można z jej pomocą odtworzyć np. kultową fryzurę aktorki z filmu “Pulp Fiction”. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby jednego dnia nosić grzywkę a drugiego nie, wszystko zależy od nastroju użytkowniczki i jej codziennych preferencji stylistycznych. 

 

Naturalne doczepiane grzywki clip in!

Aby doczepiana grzywka prezentowała się naturalnie, pamiętaj, aby była wykonana z wysokiej jakości materiału, najlepiej z włosów naturalnych. Powinnaś też dobrać odcień jak najbardziej zbliżony lub identyczny z kolorem Twoich włosów. Dzięki temu grzywka będzie się dobrze komponować z włosami i wyglądać niezwykle naturalnie. Bardzo ważne jest też, aby doczepiana grzywka wykonana była w sposób trwały i funkcjonalny. W produktach o słabszej jakości włosy mogą wypadać i powodować nieeleganckie prześwity. Komfort użytkowania takich doczepianych włosów pozostawia również wiele do życzenia. O doczepianą grzywkę dbaj według instrukcji producenta. Z pewnością pozwoli to przedłużyć jej wspaniały wygląd i wydłuży czas zdatności do użytku. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium