Trendy w dziedzinie przedłużania włosów

0
Trendy w dziedzinie przedłużania włosów
  1. Tape on - to metoda polegająca na mocowaniu pasemek przy użyciu przezroczystych taśm z silikonowym klejem. Taśmy nie tylko są niewidoczne, ale też łatwe do utrzymania. Zdejmowanie ich jest łatwe i nie powoduje uszkodzeń włosów, a pasemka można ponownie doczepiać.

      

  2. Clip-in - to metoda, w której pasemka zaciskane są za pomocą specjalnych klipsów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą czasami zmienić swoją fryzurę bez konieczności zdecydowania się na trwałe przedłużanie włosów. Włosy można łatwo zdjąć i założyć, a dzięki różnym kolorom i długościom pasemek można uzyskać wiele różnych efektów.

     

  3. Nano-ringi - to metoda, która polega na mocowaniu pojedynczych pasemek przy użyciu niewielkich ringów, których średnica wynosi zaledwie 2,5 mm. Metoda ta jest bardzo wygodna w użyciu i zapewnia naturalny efekt, ale wymaga systematycznego przeczesywania włosów. 

      

  4. Przedłużanie włosów na keratynę to popularna metoda polegająca na aplikacji pasemek włosów za pomocą specjalnej keratynowej żywicy, która po rozgrzaniu jest w stanie połączyć pasemka z naturalnymi włosami. Keratyna to naturalny składnik włosów, dlatego ta metoda jest bardzo skuteczna i wygląda bardzo naturalnie. Przedłużanie włosów na keratynę jest stosunkowo trwałe i utrzymuje się przez około 3-6 miesięcy, w zależności od tempa wzrostu włosów. Aby zachować piękny efekt przez cały ten czas, należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów i unikaniu używania prostownicy czy lokówki na połączeniach keratynowych.

   

5.Gotowe doczepiane kucyki jest to szybka i łatwa metoda, dzięki której możesz zmienić swoją fryzurę bez potrzeby przedłużania swoich włosów lub dokonywania innych radykalnych zmian. Gotowe doczepiane kucyki są dostępne w różnych kolorach i długościach, dzięki czemu możesz dopasować je do swojej fryzury.Przy wyborze gotowego doczepianego kucyka ważne jest, aby dopasować go do swojego koloru włosów i stylu fryzury. Można je nosić jako luźny kucyk lub upięty w bardziej elegancki sposób. Są idealne do noszenia na co dzień, ale również na specjalne okazje.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium