Na czym polega metoda tape on?

0
Na czym polega metoda tape on?

Chcesz mieć piękne i długie włosy, jednak zapuszczanie nie przynosi oczekiwanych efektów? Nie zawsze odpowiednia pielęgnacja wystarczy do tego, aby mieć długie i piękne włosy. Osoby posiadające naturalnie cienkie i łamliwe włosy mogą nie osiągnąć oczekiwanych efektów zapuszczania latami. Dlatego coraz więcej osób korzysta z usługi profesjonalnego przedłużania włosów metodą tape on. Ten zabieg pozwala szybko cieszyć się pięknymi, długimi włosami przez naprawdę długi czas.

Doczepiane włosy — co powinnaś na ten temat wiedzieć?

Z pewnością bardzo ważne jest to, że istnieje wiele najróżniejszych metod doczepiania włosów. Jedną z nich jest metoda tape on. Jest ona bezinwazyjna i można jej używać niezależnie od tego, jaki masz rodzaj oraz typ włosów. Warto się nad tym zastanowić, ponieważ małym kosztem oraz małym nakładem pracy możesz cieszyć się pięknymi, długimi oraz gęstymi włosami. Metoda doczepiania włosów tape on jest nazywana także metodą kanapkową. To rozwiązanie jest nieinwazyjne oraz bardzo szybkie. Takie doczepy trzymają się na włosach nawet do pół roku, więc nie musisz się obawiać o upływ czasu.

Na czym polega metoda doczepiania tape on?

Metoda doczepiania włosów tape on jest niezwykle prosta. Doczepy zgrzewa się przy samej skórze głowy, dzięki czemu są one bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych. Możesz także tworzyć najróżniejsze fryzury, które przetrwają bardzo długo.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest posiadanie zadbanych włosów. To właśnie dlatego stawiamy na jakość i najlepsze produkty, z których stworzone są nasze włosy. Ponadto możesz u nas znaleźć bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o produkty do pielęgnacji doczepianych włosów. 

Włosy na taśmie — jakie są?

Pasma włosów doczepianych zakończone są silikonową taśmą, której nie widać pod włosami. Możesz więc śmiało wiązać je w kucyk albo kok i miejsca zgrzewów nie są wcale widoczne. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że doczepiane pasma nie obciążają ani nie niszczą naturalnych włosów. Miejsca, gdzie są łączenia, są w ogóle niewidoczne dla oka ani niewyczuwalne pod palcami.

Jak często trzeba doczepiać włosy po przedłużaniu metodą tape on?

To kiedy trzeba podnieść pasma ze względu na odrosty, zależy tylko i wyłącznie od tempa wzrostu włosów. Niektórych z zestawów pasm włosów można używać nawet do pięciu razy. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji dopinek. W naszym sklepie internetowym można znaleźć specjalne szczotki do włosów, dzięki którym doczepiane włosy przez długi czas będą wyglądać świeżo oraz naturalnie. A przecież właśnie o to chodzi. Jeżeli chodzi o szampony do włosów — powinny mieć one jak najbardziej naturalny skład.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium