Kilka podstawowych informacji na temat włosów doczepianych na nano ringi

2
Kilka podstawowych informacji na temat włosów doczepianych na nano ringi

Włosy doczepiane stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, oferując rozwiązanie dla osób pragnących dodać objętości, długości lub zmienić fryzurę bez konieczności czekania na naturalny wzrost włosów. Jedną z najnowszych i najbardziej innowacyjnych metod przedłużania włosów są włosy doczepiane na nano ringi. W tym wpisie przyjrzymy się bliżej tej technice, jej zaletom, wadom oraz temu, jak o nie dbać, aby cieszyć się pięknymi włosami przez długi czas.

Czym są nano ringi?

Nano ringi to mikroskopijne pierścienie wykonane z metalu, zazwyczaj z aluminium, które służą do mocowania doczepianych pasm włosów do naturalnych włosów. Pierścienie te są tak małe, że są praktycznie niewidoczne, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących dyskretnego i naturalnie wyglądającego przedłużania włosów.

Zalety włosów doczepianych na nano ringi

 1. Dyskrecja i naturalny wygląd: Dzięki bardzo małym rozmiarom pierścieni, nano ringi są niemal niewidoczne, co sprawia, że doczepione włosy wyglądają niezwykle naturalnie.
 2. Bezpieczeństwo dla włosów: Nano ringi nie wymagają użycia ciepła ani kleju, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia naturalnych włosów.
 3. Trwałość: Przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizytach u fryzjera, włosy doczepiane na nano ringi mogą utrzymywać się nawet do 3 miesięcy.
 4. Wielokrotne użycie: Włosy doczepiane na nano ringi można wielokrotnie wykorzystać, co czyni je ekonomicznym rozwiązaniem na dłuższą metę.

Wady włosów doczepianych na nano ringi

 1. Czas aplikacji: Proces przedłużania włosów za pomocą nano ringów może być czasochłonny, zajmując od 2 do 4 godzin w zależności od ilości doczepianych pasm.
 2. Koszt: Wysoka jakość włosów oraz precyzja aplikacji sprawiają, że metoda ta może być kosztowna.
 3. Potrzeba regularnych wizyt u fryzjera: Aby utrzymać włosy w idealnym stanie, konieczne są regularne wizyty u fryzjera co 6-12 tygodni w celu przesunięcia pierścieni bliżej skóry głowy.

Jak dbać o włosy doczepiane na nano ringi?

 1. Delikatne mycie: Używaj łagodnych szamponów i odżywek, unikając produktów zawierających siarczany, które mogą osłabić mocowanie pierścieni.
 2. Unikanie ciepła: Ogranicz użycie prostownic, lokówek i suszarek do minimum. Jeśli musisz użyć ciepła, zastosuj termoochronne produkty.
 3. Szczotkowanie: Regularnie szczotkuj włosy specjalną szczotką do przedłużanych włosów, aby uniknąć splątań i kołtunów.
 4. Unikanie chemikaliów: Unikaj stosowania farb i chemicznych zabiegów na doczepianych włosach, chyba że są one specjalnie przeznaczone do włosów przedłużanych.

 

Włosy doczepiane na nano ringi to nowoczesna i zaawansowana technika przedłużania włosów, która oferuje naturalny wygląd i trwałość. Choć metoda ta ma swoje wady, odpowiednia pielęgnacja i regularne wizyty u fryzjera mogą zapewnić długotrwały efekt pięknych, zdrowo wyglądających włosów. Jeśli marzysz o bujnej fryzurze bez długiego oczekiwania aż nasze naturalne odrosną, włosy doczepiane na nano ringi mogą być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Komentarze do wpisu (2)

Daria
3 lipca 2024

od wielu lat zagęszczam sobie włosy własnie ta metoda a włosy zakłada mi siostra

Urszula
3 lipca 2024

kiedyś miałam te włosy na ringi i rzeczywiscie długo mi się trzymały

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium