Doczepiany kucyk- wszystko co powinnaś wiedzieć

1
Doczepiany kucyk- wszystko co powinnaś wiedzieć

Poniżej znajduje się instrukcja krok po kroku, jak poprawnie założyć doczepiany kucyk:

  1. Wyjmij doczepkę z opakowania i przygotuj ją do założenia poprzez delikatne rozczesanie palcami lub szczotką.

  2. Zwiąż swoje włosy w krótki kucyk za pomocą gumki. Możesz związać go wysoko na czubku głowy lub niżej, w zależności od preferencji. Upewnij się, że gumka jest dobrze zaciśnięta, aby doczepka była stabilna. Włosy powinny mieć długość pozwalającą na mocne związanie gumką.

  3. Wsunięcie grzebyczka, który jest przymocowany do materiałowej wstawki pod gumkę, ułatwi doczepienie. Upewnij się, że wszystko jest dobrze przymocowane i nie występują luzy.

  4. Rozłóż doczepkę wokół własnego kucyka i zawiąż tasiemkę. Teraz doczepka powinna trzymać się stabilnie.

  5. Aby ukryć łączenie, wydziel pasmo włosów z kucyka i owin je wokół tasiemki. Możesz także użyć dużych frotek typu scrunchie lub wstążek, które są teraz bardzo modne. Kucyk z włosów naturalnych można stylizować, używając wysokiej temperatury do prostowania lub zaplatania i upinania.

  6. Gotowe! Fryzura powinna trzymać się świetnie przez cały dzień, a Ty będziesz mogła cieszyć się długim kucykiem.

Dzięki tym prostym krokom, założenie doczepianego kucyka jest łatwe i szybkie, a fryzura wygląda naturalnie i efektownie.

Czy mając krótkie włosy mogę założyć doczepiany kucyk ?

Oczywiście, jeśli Twoje własne włosy są wystarczająco długie, aby je związać w kitkę, to bez problemu możesz założyć doczepiany kucyk. Kucyk doczepia się właśnie na własną kitkę z naturalnych włosów. Należy jednak pamiętać, że jeśli Twoje włosy są zbyt krótkie, to niestety nie będziesz w stanie założyć dopinki. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem będzie poczekać, aż włosy urosną, lub spróbować związać kitkę nisko i poupinać resztę włosów wsuwkami.

 

Co zrobić żeby efekt doczepienia był naturalny?

Wybór surowca z jakiego wykonany jest kucyk jest kluczowy, jeśli chodzi o uzyskanie naturalnego efektu. Należy uważać na tańsze modele wykonane z niskiej jakości sztucznych włosów, które po założeniu wyglądają bardzo sztucznie. Zalecamy wybór 

z najwyższej jakości naturalnych włosów, aby uzyskać piękny efekt długich, rzeczywistych pasm. Włosy naturalne remy są szczególnie polecane ze względu na ich jednokierunkowe ułożenie łusek, co zapobiega plątaniu i kołtunieniu.

Jeśli masz wątpliwości co do zakupu dopinanego kucyka, mam nadzieję, że udało nam się je rozwiać. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefon - dane znajdziesz na naszej stronie internetowej www.clipinwlosy.pl . Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, podzielimy się wiedzą na temat dopinek i pomożemy dobrać odpowiedni kolor.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą doczepianych naturalnych kucyków 

 

Komentarze do wpisu (1)

Bożenka
27 marca 2023

bardzo sobie chwale doczepiany kucyk,dobrze sie trzyma i mam szybką fryzure do pracy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium