Doczepiane włosy jak długo wytrzymają?

0
Doczepiane włosy jak długo wytrzymają?

Czy warto zdecydować się na przedłużanie włosów?


To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które nie są zadowolone z naturalnego wyglądu swoich włosów. W takich sytuacjach, naturalne doczepiane włosy mogą być dobrym rozwiązaniem. Dzięki nim, nie tylko możesz przedłużyć krótkie włosy, ale także dodać im objętości. Dzięki temu, że nasze naturalne włosy będą wtedy bardziej gęste, możemy je układać w różny sposób i cieszyć się stylowym wyglądem.

Podstawą jest wybór naturalnych doczepów. Na rynku jest wiele rodzajów dopinek, ale tylko te wykonane z naturalnych włosów dadzą gwarancję pięknego efektu. Syntetyczne doczepy zawsze wyglądają sztucznie, a ich pielęgnacja jest trudniejsza.

Istnieją cztery podstawowe metody przedłużania włosów: metoda kanapkowa, doczepki z klipsami, doczepiane włosów na keratynę i doreczepianie włosów na nanoringi.. W przypadku pierwszej metody, pasma włosów przykleja się do specjalnej taśmy i przymocowuje bezpośrednio do skóry, przy nasadzie włosów. To wygodne i trwałe rozwiązanie. Druga metoda polega na samodzielnym wpinaniu pasm włosów z doczepkami na klipsy. To łatwe i szybkie w użyciu rozwiązanie, często stosowane przez gwiazdy podczas gal i wyjść.

Nie ma potrzeby specjalnej pielęgnacji przedłużanych włosów. Wystarczy kilka prostych zasad. Nie powinnaś chodzić spać z mokrymi włosami, ponieważ są narażone na kołtunienie. Najlepiej zapleść je na noc w warkocz, aby uniknąć efektu "szopy na głowie". Do rozczesywania najlepiej użyć specjalnej szczotki i unikać suszarki. Oczywiście, jeśli jest to konieczne, możesz skorzystać z suszarki, ale pamiętaj, że ciepłe powietrze nie jest najlepsze dla twoich włosów. Dbając o włosy doczepione naturalne, będziesz mogła cieszyć się ich pięknym wyglądem przez długi czas.

Doczepianie włosów na keratynę jak wygląda ta metoda?

Doczepianie włosów na keratynę to jedna z metod przedłużania włosów. Polega ona na przyklejeniu pasemek doczepianych włosów naturalnych do włosów naturalnych za pomocą specjalnych, keratynowych łączników. Keratyna to naturalny składnik włosa, dzięki czemu łącznik doskonale stapia się z naturalnym włosem, a doczepione pasemka wyglądają bardzo naturalnie.

Proces doczepiania włosów na keratynę polega na tym, że do każdego pasma doczepianych włosów jest przyklejony łącznik z keratyny. Następnie łącznik jest rozgrzewany za pomocą specjalnej klejarki, co powoduje stopienie keratyny i połączenie jej z naturalnym włosem. Dzięki temu pasemka doczepianych włosów są trwale przymocowane do naturalnych włosów i mogą utrzymywać się na głowie nawet przez kilka miesięcy.

Doczepianie włosów na keratynę to metoda wymagająca pewnej wprawy i doświadczenia. Wymaga ona też pewnej pielęgnacji, na przykład nie można stosować zbyt gorącej temperatury przy stylizowaniu włosów ani używać nieodpowiednich kosmetyków, co może uszkodzić keratynę i doprowadzić do wypadania pasemek doczepianych włosów.

Na czym polega doczepiane włosów na nanoringi?

Doczepianie włosów na nanoringi to jedna z metod przedłużania włosów, która polega na mocowaniu pasm doczepianych włosów do naturalnych włosów przy użyciu małych, metalowych pierścieni zwanych nanoringami.

Proces polega na przeciągnięciu naturalnego włosa przez nanoring, a następnie umieszczeniu końca pasma doczepianych włosów między tymi samymi pierścieniami i ich zaciśnięciu przy użyciu specjalnego narzędzia. Dzięki temu nanoring trzyma pasmo włosów na swoim miejscu, bez potrzeby użycia kleju lub ciepła, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów naturalnych i pozwala na łatwiejsze usunięcie pasm doczepianych włosów.

Metoda nanoringów jest uważana za jedną z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod przedłużania włosów, ponieważ nie wymaga użycia kleju lub ciepła, co może być szkodliwe dla włosów. Jednakże, tak jak w przypadku innych metod przedłużania włosów, należy pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji pasm doczepianych włosów, aby uzyskać trwały i naturalny efekt.


Jak długo utrzymują się doczepiane włosy?

Jeśli używasz dopinek do włosów klipsowych, możesz zakładać i zdejmować je w dowolnym momencie. Jednak po zdjęciu z głowy ważne jest, aby właściwie je zabezpieczyć. Włosy należy przechowywać w specjalnym pojemniku lub woreczku. Przed kolejnym założeniem warto je przeczesać, aby były gotowe do użycia.

Jeśli zdecydujesz się na włosy doczepiane metodą nanoringu, kluczowe jest wybranie odpowiedniego salonu fryzjerskiego. Profesjonalne zamocowanie włosów to klucz do sukcesu. Jeśli włosy zostaną zamocowane prawidłowo, możesz cieszyć się nimi przez około 3-4 miesiące, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji. Po tym czasie, jeśli farbujesz włosy, odrosty mogą stać się problemem, co oznacza konieczność zdjęcia doczepionych włosów. Jeśli jednak odrosty nie stanowią problemu, możemy założyć, że doczepione włosy będą nam służyć przez 3-4 miesiące. Plątanie się włosów przy nasadzie może stanowić zagrożenie, ale jeśli będziemy przestrzegać powyższych zasad, nie powinno to być problemem. Zaleca się, aby co 6 miesięcy robić 2-tygodniową przerwę od noszenia doczepionych włosów.

Podsumowując, jeśli będziemy dbać o swoje doczepione włosy i przestrzegać zasad, będziemy mogli cieszyć się nimi przez dłuższy czas.Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium