Metoda kanapkowa

0
Metoda kanapkowa

Na czym polega metoda kanapkowa doczepiania włosów?

Chcąc posiadać długie i gęste włosy, dobrze jest zdecydować się na włosy doczepiane, które mogą trwale i bez większego wysiłku sprawić, że będziemy wyglądać zdrowo i naturalnie. Przed zabiegiem doczepiania włosów, powinnyśmy jednak dokładnie zapoznać się z rodzajami włosów, jakie możemy doczepić oraz wybrać kolor najbardziej zbliżony do naszego. Nie możemy też zapomnieć o sprawdzeniu metod, jakimi można je trwale lub mniej trwale przyczepić, tak, aby być w pełni świadomymi na co się piszemy i jak o naszą nową fryzurę będziemy musiały dbać. Warto przy tej okazji poczytać o metodzie kanapkowej.

 

Metoda kanapkowa to jedna z najbardziej trwałych, bezinwazyjnych i szybkich metod. Doczepione włosy są idealnie komponowane w te naturalne, a dzięki specjalnym paskom trwale się trzymają. A na czym polega? Więc, nasze naturalne włosy stanowią “środek kanapki” tworzonej z dwóch pasm włosów doczepianych. Włosy są przyczepiane na przezroczystych taśmach, które całkowicie się kamuflują. Tworząc jedna kanapkę, przyczepiamy dwie taśmy włosów doczepianych od góry i od dołu, a w środku znajduje się pasmo naszych naturalnych. Warto wspomnieć o tym, że taśma przyklejana jest przy skórze głowy i to tam powinna znajdować się przez cały okres noszenia włosów. Dzięki temu nie będziemy miały problemów z czesaniem, a pojedyncze kanapki nie będą widoczne wraz z odrostami. Aby do tego nie dopuścić, powinnyśmy zaopatrzyć się w specjalny remover, za pomocą którego będziemy mogły podciągać taśmy do góry.

 

Wybór odpowiedniego specjalisty do doczepiania włosów

Ważnym aspektem metody kanapkowej jest znalezienie specjalisty, który dobrze zna się na swojej pracy i przyklei nasze włosy w taki sposób, by efekt był zadowalający. Taśmy będą przy skórze głowy, a wraz z ich ściąganiem włosy nie będą się wyrywać ani niszczyć. Dzięki odpowiedniej osobie łatwiej nam będzie o nie dbać oraz znać się na tym, jak powinnyśmy podciągać je do góry oraz jak w razie potrzeby je ściągnąć. Jeśli chodzi o wybór włosów, najlepiej aby były to włosy indyjskie, dostępne oczywiście w asortymencie naszego sklepu. Będziemy miały wtedy pewność, że włosy będą się prawidłowo układać, nie stracą koloru, który wybrałyśmy. Należy do nich używać odpowiednich szamponów oraz pamiętać o maskach i odżywkach, dzięki którym zawsze będą wyglądały zdrowo.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium