Metoda kanapkowa

Na czym polega metoda kanapkowa?

Chcąc posiadać długie i gęste włosy, dobrze jest zdecydować się na włosy doczepiane, które mogą trwale i bez większego wysiłku sprawić, że będziemy wyglądać zdrowo i naturalnie. Przed zabiegiem doczepiania włosów, powinnyśmy jednak dokładnie zapoznać się z rodzajami włosów, jakie możemy doczepić oraz wybrać kolor najbardziej zbliżony do naszego. Nie możemy też zapomnieć o sprawdzeniu metod, jakimi można je trwale lub mniej trwale przyczepić, tak, aby być w pełni świadomymi na co się piszemy i jak o naszą nową fryzurę będziemy musiały dbać. Warto przy tej okazji poczytać o metodzie kanapkowej.

 

Metoda kanapkowa to jedna z najbardziej trwałych, bezinwazyjnych i szybkich metod. Doczepione włosy są idealnie komponowane w te naturalne, a dzięki specjalnym paskom trwale się trzymają. A na czym polega? Więc, nasze naturalne włosy stanowią “środek kanapki” tworzonej z dwóch pasm włosów doczepianych. Włosy są przyczepiane na przezroczystych taśmach, które całkowicie się kamuflują. Tworząc jedna kanapkę, przyczepiamy dwie taśmy włosów doczepianych od góry i od dołu, a w środku znajduje się pasmo naszych naturalnych. Warto wspomnieć o tym, że taśma przyklejana jest przy skórze głowy i to tam powinna znajdować się przez cały okres noszenia włosów. Dzięki temu nie będziemy miały problemów z czesaniem, a pojedyncze kanapki nie będą widoczne wraz z odrostami. Aby do tego nie dopuścić, powinnyśmy zaopatrzyć się w specjalny remover, za pomocą którego będziemy mogły podciągać taśmy do góry.

 

Wybór odpowiedniego specjalisty 

Ważnym aspektem metody kanapkowej jest znalezienie specjalisty, który dobrze zna się na swojej pracy i przyklei nasze włosy w taki sposób, by efekt był zadowalający. Taśmy będą przy skórze głowy, a wraz z ich ściąganiem włosy nie będą się wyrywać ani niszczyć. Dzięki odpowiedniej osobie łatwiej nam będzie o nie dbać oraz znać się na tym, jak powinnyśmy podciągać je do góry oraz jak w razie potrzeby je ściągnąć. Jeśli chodzi o wybór włosów, najlepiej aby były to włosy indyjskie, dostępne oczywiście w asortymencie naszego sklepu. Będziemy miały wtedy pewność, że włosy będą się prawidłowo układać, nie stracą koloru, który wybrałyśmy. Należy do nich używać odpowiednich szamponów oraz pamiętać o maskach i odżywkach, dzięki którym zawsze będą wyglądały zdrowo.

Waluty
Menu Szukaj KLIKNIJ aby zobaczyć ofertę więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl