Co wybrać taśmy czy o-ringi?

0
Co wybrać taśmy czy o-ringi?

Przedłużanie włosów clip in - co powinniśmy na ten temat wiedzieć?

 

Z pewnością bardzo ważne jest to, żeby zdawać sobie sprawę z tego, że żadne przedłużanie włosów nie osłabia ich i każdy może z przedłużania skorzystać niezależnie od tego jaki ma rodzaj włosa i w jakim stanie są jego naturalne włosy.

 

Nie każda kobieta może cieszyć się długimi i gęstymi włosami. Niektóre z kobiet nie mogą sobie pozwolić na zapuszczenie włosów, ponieważ są one słabe oraz łamliwe. Na szczęście naprzeciw wychodzą nam fryzjerzy, którzy na co dzień spełniają spełniają marzenia o idealnej, bujnej i pięknej fryzurze.

 

Metod na przedłużenie jest naprawdę dużo, można przebierać i wybierać. Przedłużanie włosów naturalnymi kosmykami sprawi, że nikt nie zauważy, że to nie nasze własne włosy. Każda metoda przedłużania włosów ma zarówno swoje wady, jak i zalety.

 

Przedłużanie włosów metodą o-ring polega na tym, że przy pomocy małych spajających łączników zgrzewamy włosy sztuczne z naturalnymi. Tak naprawdę osoba postronna nie zauważy tego łączenia. Jest ono niezwykle dyskretne. Łączenia zrobione przez dobrego specjalistę są niemalże niewidoczne i ich niesamowity efekt utrzymuje się naprawdę przez bardzo długi czas.

 

Niezależnie od metody, którą wybierzemy, po około dwóch miesiącach należy podwyższyć przedłużenie z powodu odrostu włosów. Zabieg przedłużania włosów trwa około 5 godzin, ale warto jest wytrzymać tak długi czas dla pięknego efektu.

 

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat przedłużania włosów?

 

Aby zgrzać doczepiane włosy metodą na microringi, stylista fryzur wysoką temperaturą traktuje nasze włosy. W innym wypadku te o-ringi nie przyjmą odpowiedniego kształtu i dobrze nie zepną poszczególnych pasm włosów. Zgrzewy po dokonanym ich założeniu przybierają kolor naszych naturalnych włosów, co daje naprawdę naturalny efekt. 

 

To jakie włosy wybierzemy dla siebie zależy jedynie od nas. Jeśli jednak zależy nam na modnym wyglądzie, najlepszym pomysłem będzie poradzenie się kogoś, kto w tym temacie się zna i komu możemy zaufać. Należy pamiętać także o tym, że można mieć uczulenie na dany rodzaj o-ringów. Przed podjęciem decyzji o przedłużeniu włosów, powinniśmy sprawdzić, czy u nas wystąpi jakaś reakcja alergiczna. Najlepiej jest potrzeć microringiem o skórę głowy oraz o szyję i odczekać dwie doby. Jeśli nie będzie w tych miejscach śladu, można śmiało przystąpić do przedłużenia włosów.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego. Z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. W razie pytań polecamy zadzwonić na numer telefonu albo napisać do nas na adres mailowy podany na naszej stronie internetowej. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i warto nam zaufać. Jesteśmy dla Was. Naszymi produktami możecie doczepić włosy samodzielnie w domu, jak i u stylisty fryzur.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium