Sprawdź   do końca promocji

Doczepy są szybkim i prostym sposobem na to, aby w kilka minut odmienić codzienną fryzurę lub stworzyć wyjątkową stylizację na specjalną okazję. Jednak to, jaki rodzaj doczepów wybrać, może być trudny. Na rynku dostępne są bowiem wpinki różniące się nie tylko długością czy kolorem, ale przede wszystkim sposobem mocowania. Polecamy Ci przede wszystkim naturalne włosy na żyłce, które znajdziesz w tej kolekcji. Dlaczego?

Akcesoria te nie obciążają naturalnych kosmyków. Ponadto łatwo je założyć (nie potrzeba do tego dodatkowych akcesoriów ani doświadczenia. I oczywiście wyglądają fenomenalnie!

Wlosyclipin.pl – oferta włosów na żyłce

W naszym sklepie internetowym znajdziesz włosy słowiańskie. Są to pasma naturalne, zamocowane na specjalnej żyłce. Propozycje z naszej oferty są zróżnicowane pod względem koloru. Oferujemy modele w odcieniu:

  • czarnym;
  • bardzo ciemnobrązowym;
  • ciemnobrązowym;
  • ciemny blond;
  • złoty blond;
  • perłowy, jasny blond;
  • miodowy blond;
  • jasny blond;
  • najjaśniejszy blond.

Dostępne w naszej ofercie włosy na żyłce mają wagę 100 gramów. Są zamocowane na jednej taśmie oraz trzech klipsach. Wszystkie dostępne propozycje mierzą 50 cm. Są wykonane naturalnych kosmyków słowiańskich, które pochodzą od kobiet z Polski i innych krajów słowiańskich. Produkty, które oferujemy, zostały wykonane przez renomowaną firmę Remy.

Włosy słowiańskie naturalne – cechy i zalety

Do cech kosmyków słowiańskich, a zatem także i naszych włosów na żyłce, należy trwałość oraz wytrzymałość, którą zachowują nawet przy częstej stylizacji. Są również gładkie oraz lśniące, dzięki czemu wspaniale się prezentują. Ich kolejną zaletą jest możliwość stylizacji, np. kręcenia, prostowania i upinania.

Doczepy z naturalnych włosów słowiańskich na żyłce to dobra propozycja dla Polek – ze względu na podobieństwo z ich własnymi kosmykami. Stosowanie takich doczepów daje piękny efekt i zwiększa komfort noszenia.

Dlaczego warto wybrać włosy na żyłce?

Produkty te są bardzo wygodne zarówno w zakładaniu, jak i noszeniu, a także bardzo trwałe. Zakłada się je bardzo szybko, nawet samodzielnie. Nie musisz więc umawiać się na wizytę do fryzjera, aby zwiększyć objętość fryzury!

Akcesoria na żyłce, ze względu na to są wykonane z naturalnych włosów słowiańskich, są bezpieczne dla Twoich prawdziwych kosmyków. Nie obciążają ich ani nie łamią, gdyż nie wymagają stosowania kleju, ciepła czy akcesoriów mocujących. Warto wybrać je także dlatego, że są to akcesoria wielokrotnego użytku oraz ze względu na to, że bardzo szybko i łatwo się je zdejmuje.

Przekonaj się sama, zamów je i wypróbuj przy najbliższej okazji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium