Sprawdź   do końca promocji

 30 dni na zwrot. Promocja wiosenna - 30%

Zwroty i reklmację

[BANER-WZ]


1 Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego, przysługuje na podstawie przepisów prawa- prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni.

W naszym sklepie termin ustawowy został wydłużony do 30 dni.

 

2 Termin 30-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie towaru.

 

3  Towar zwracany nie może być używany (ze względów higienicznych), nieuszkodzony, w opakowaniu ze złotymi gumkami, która spina włosy do etykiety wraz z dowodem sprzedaży oraz pismem odstąpienia od umowy kupna na odległość opatrzony w podpis kupującego wraz z datą. Włosy używane, zniszczone nie podlegają zwrotowi. Włosy, które zostały uwolnione z gumek i odczepione od etykiety nie podlegają zwrotowi ani wymianie ponieważ  stały się produktem używanym.

 

4 W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za nieważną. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od zgłoszenie chęci odstąpienia. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Jurga

 

ul. Szlafroka 7

 

63-000 Środa Wielkopolska

 

5  Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

6 Towar zwracany musi być kompletny, czyli cały zestaw włosów.

7 Włosy farbowane nie podlegają zwrotowi. Sklep clipinwlosy.pl nie bierze odpowiedzialności za umiejętności osoby, która wykonuje dany zabieg koloryzacyjny. Polecamy aby w przypadku nieodpowiedniego doboru koloru włosy wymienić na inny. Włosy clip in są włosami martwymi, które zostały pozbawione naturalnych gruczołów, które by je ochraniały  po zabiegu koloryzacyjnym dlatego odradzamy farbowanie włosów zwłaszcza bardzo inwazyjne zmiany np. z jasnego blondu na czarne. Rozjaśnianie włosów clip in jest wysoce niewskazane. 

8 Włosy powinny być użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem czyli jako produkt upiększający fryzurę klientki przy zastosowaniu metody clip in. Włosy nie powinny być przypinane na stałe. W zależności od struktury włosów należy stosować odpowiednie profesjonalne urządzenia (włosy o strukturze falistej należy traktować lokówką,w niskiej temp.(150 stopni) jeżeli chodzi o włosy z domieszką). Włosów o strukturze falistej nie należy prostować.

9 Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Jurga zastrzega sobie możliwość tolerancji długości włosów +- 1cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium