Kontakt oraz zwrot towaru

CLIP IN WŁOSY

ul. Romana Szlafroka 7

63-000 Środa Wielkopolska

NIP 7861657490

 

 

 

Masz wątpliwości albo konkretne pytania napisz do nas:

clipinwlosy@wp.pl

albo zadzwoń 797 178 510

 

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art.22 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego clipinwlosy.pl – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Jurga

 

ul. Romana Szlafroka 7

 

63-000 Środa Wlkp.

 

Termin:

 

Prawo do odstąpienia przysługuje klientowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

 

Zwrot towaru:

 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Jurga

 

ul.  Romana Szlafroka 7

 

63-000 Środa Wlkp.

  

Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

 

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. 

Towar zwracany musi być kompletny, czyli cały zestaw włosów.

 

Towar zwracany nie może być używany (ze względów higienicznych), nieuszkodzony, w oryginalnym opakowaniu ze złotymi gumkami, które spinają włosy do etykiety wraz z dowodem sprzedaży.W chwili rozcięcia lub zniszczenia złotych gumek włosy nie podlegają zwrotowi ponieważ zestaw włosów staje się używany.  Włosy używane, zniszczone nie podlegają zwrotowi.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl