Kontakt oraz zwrot towaru

CLIP IN WŁOSY

ul. Romana Szlafroka 7

63-000 Środa Wielkopolska

NIP 7773003205

telefon kontaktowy 666 453 490

 

 

Masz wątpliwości albo konkretne pytania napisz do nas:

clipinwlosy@wp.pl

 

 

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art.22 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego clipinwlosy.pl – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Kinga Jurga

 

ul. Romana Szlafroka 7

 

63-000 Środa Wlkp.

 

Termin:

 

Prawo do odstąpienia przysługuje klientowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

 

Zwrot towaru:

 

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Kinga Jurga

 

ul.  Romana Szlafroka 7

 

63-000 Środa Wlkp.

  

Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

 

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. 

Towar zwracany musi być kompletny, czyli cały zestaw włosów.

 

Towar zwracany nie może być używany (ze względów higienicznych), nieuszkodzony, w oryginalnym opakowaniu ze złotymi gumkami, które spinają włosy do etykiety wraz z dowodem sprzedaży.W chwili rozcięcia lub zniszczenia złotych gumek włosy nie podlegają zwrotowi ponieważ zestaw włosów staje się używany.  Włosy używane, zniszczone nie podlegają zwrotowi.

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl