TOP 10 - czego lepiej nie robić z włosami doczepianymi.

6
TOP 10 - czego lepiej nie robić z włosami doczepianymi.
  1. Spać z mokrymi włosami doczepianymi - Włosy doczepiane mogą zostać zniszczone, jeśli zasną z nimi mokrymi. Wilgoć może spowodować pleśniawki i zmniejszyć żywotność włosów doczepianych.

  2. Używać gorących narzędzi do stylizacji - Wysoka temperatura zniszczy włosy doczepiane, podobnie jak naturalne włosy. Używanie gorących narzędzi do stylizacji, takich jak prostownice, lokówki i suszarki do włosów, może skrócić żywotność włosów doczepianych.

     3.Przeciążanie włosów doczepianych - Włosy doczepiane mają swoje granice, a ich przeciążenie może spowodować niewłaściwe ułożenie i uszkodzenie ich korzeni. Należy unikać zbyt ciężkich stylizacji i nakładania zbyt wielu dodatków do włosów doczepianych.

     4.Mycie włosów wodą o wysokiej zawartości chloru - Woda z wysoką zawartością chloru może spowodować matowienie i wypadanie włosów doczepianych. Należy unikać mycia włosów w takiej wodzie i korzystać z filtrów do wody, aby zminimalizować ilość chloru w wodzie.

 

      5.Zaniedbywanie pielęgnacji włosów doczepianych - Włosy doczepiane wymagają odpowiedniej pielęgnacji, takiej jak regularne mycie i nawilżanie. Zaniedbanie pielęgnacji może prowadzić do matowienia i łamania włosów doczepianych.

      6.Przyklejanie włosów doczepianych bezpośrednio do skóry głowy - Przyklejanie włosów doczepianych bezpośrednio do skóry głowy może powodować podrażnienia i uszkodzenia skóry. Należy używać odpowiednich nakładek i klipsów, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu włosów doczepianych z skórą  głowy.

      7.Używanie niewłaściwych produktów do stylizacji - Niektóre produkty do stylizacji, takie jak lakiery albo pianki mają w swoim składzie produkty które           często przyczyniają się do namiernego przesuszania się  włosów.

  1. Zanurzanie włosów doczepianych w wodzie morskiej - Woda morska zawiera duże ilości soli, co może prowadzić do osłabienia i wypadania włosów doczepianych. Należy unikać zanurzania włosów doczepianych w wodzie morskiej lub chronić je specjalnymi czapkami przed zetknięciem z solą.

  2. Używanie silnych środków chemicznych - Niektóre środki chemiczne, takie jak wybielacze i rozjaśniacze, mogą uszkadzać włosy doczepiane i prowadzić do ich łamania i wypadania. Należy unikać stosowania silnych środków chemicznych i korzystać z delikatniejszych preparatów do pielęgnacji i stylizacji.

  3. Zaniedbywanie regularnej kontroli i konserwacji - Włosy doczepiane wymagają regularnej kontroli i konserwacji, aby zachować swój wygląd i jakość. Należy odwiedzać salon fryzjerski regularnie, aby dokonać konserwacji i wymiany włosów doczepianych w razie potrzeby. Zaniedbywanie konserwacji może prowadzić do uszkodzeń i zniszczenia włosów doczepianych.

 

Komentarze do wpisu (6)

Paulina
9 maja 2023

Bardzo cenne porady! Doceniam fakt, że przestrzegasz nas przed tymi błędami, które mogą zniszczyć nasze włosy doczepiane. Mam nadzieję, że wiele osób zastosuje się do Twoich rad, aby cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami.

Grażyna
9 maja 2023

To prawda, wiele osób popełnia te błędy, ale nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo szkodzą swoim włosom doczepianym. Dzięki Twojemu artykułowi zrozumiałam, jak ważne jest właściwe dbanie o swoje włosy, aby wyglądały one pięknie i były zdrowe.

Natalia
9 maja 2023

Sama popełniłam wiele błędów, które wymieniłaś w swoim artykule. Teraz rozumiem, dlaczego moje włosy doczepiane wyglądały tak źle i były takie słabe. Cieszę się, że mogę nauczyć się od Ciebie, jak poprawić ich stan.

Lidka
9 maja 2023

Te porady są naprawdę przydatne, ale co robić, jeśli już popełniłam błąd? Czy są jakieś sposoby, aby naprawić zniszczenia na moich włosach doczepianych?

Dagmara
9 maja 2023

Muszę przyznać, że nigdy nie myślałam o tym, jakie produkty stosuję na moich włosach doczepianych. Dzięki Twojemu artykułowi dowiedziałam się, jakie składniki unikać i jakie są bezpieczne dla moich włosów. Na pewno skorzystam z Twoich wskazówek

Ewa
9 maja 2023

Wspaniały artykuł! Bardzo podoba mi się sposób, w jaki przekazujesz informacje. Jestem pewna, że Twoje porady będą przydatne dla wielu osób, które chcą dbać o swoje włosy doczepiane. Dziękuję Ci za tak cenne wskazówki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium