Sekrety doskonałej pielęgnacji włosów Clip-In – odkryj jak dbać o włosy doczepiane clip in.

2
Sekrety doskonałej pielęgnacji włosów Clip-In – odkryj jak dbać o włosy doczepiane clip in.

Włosy clip-in to doskonały sposób na szybką zmianę fryzury bez konieczności długotrwałych zabiegów fryzjerskich. Jednak, aby cieszyć się ich pięknem przez długi czas, ważne jest, aby odpowiednio o nie dbać. Dzisiaj podzielimy się z Tobą kilkoma sekretami doskonałej pielęgnacji włosów clip-in.

1. Przechowywanie w odpowiedni sposób

Zacznij od przechowywania włosów clip-in w specjalnej torbie lub pudełku, aby uniknąć splątania się i uszkodzeń. Upewnij się, że są suche przed schowaniem ich na czas przerw w noszeniu. Włosy clip in można przechowywać np w naszym pudełku, w który są zapakowane nasze włosy clip in.

2. Delikatne mycie i odżywianie

Podobnie jak włosy naturalne, włosy clip-in potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Myj je delikatnym szamponem i odżywką, unikając przy tym agresywnego pocierania. Zaleca się mycie ich raz na około 20-30 noszeń, ale oczywiście możesz dostosować to do indywidualnych potrzeb.

3. Ostrożne suszenie

Jeśli zdecydujesz się umyć włosy clip-in, pamiętaj, aby nie używać suszarki do włosów na zbyt gorącym powietrzu. Zawsze pozostaw je do wyschnięcia naturalnego lub użyj suszarki na zimne powietrze. To pomoże utrzymać ich strukturę i uniknąć uszkodzeń.

4. Unikaj nadmiernego używania produktów

Włosy clip-in nie odbierają naturalnych olejków z włosów, dlatego  potrzebują tak intensywnej pielęgnacji jak włosy naturalne. Unikaj nadmiernego używania produktów stylizacyjnych, aby uniknąć nadmiernego obciążenia i przedłużyć trwałość doczepianych włosów.

 

 

5. Odpowiednie nakładanie i usuwanie

Podczas zakładania i zdejmowania włosów clip-in, bądź delikatna. Nie ciągnij ich zbyt mocno, aby uniknąć łamliwości włosów. Zacznij od dolnych warstw i stopniowo przemieszczaj się ku górze. Upewnij się, że klipy są dobrze zamocowane, aby uniknąć przypadkowego odpadnięcia.

Podsumowanie

Dbanie o włosy clip-in może być łatwe i przyjemne, jeśli tylko stosujesz się do kilku prostych zasad. Pamiętaj o delikatności, umiarkowaniu w używaniu produktów, oraz przechowuj je w odpowiedni sposób. Dzięki tym prostym krokom, będziesz cieszyć się pięknymi włosami clip-in przez długi czas!

Komentarze do wpisu (2)

Hania
8 grudnia 2023

mój zestaw wystarcza mi na około 6 mieisiecy i szczerze to nie dbam o nie za bardzo.

Wera z Insta zapraszam
8 grudnia 2023

włosy clip in nosze mega czesto i od kilku lat, świetna sprawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium