Przedłużanie włosów metoda flip in czyli wszystko o włosach na żyłce.

3
Przedłużanie włosów metoda flip in czyli wszystko o włosach na żyłce.

Oczywiste jest, że każda kobieta pragnie pięknych, zdrowych włosów. Niestety, nie zawsze łatwo osiągnąć ten efekt naturalnie. Dlatego wiele z nas decyduje się na przedłużanie włosów, aby uzyskać wymarzony wygląd. Jedną z coraz popularniejszych metod jest tzw. flip in – innowacyjna technika, która zdobywa coraz większą popularność wśród miłośniczek długich i gęstych włosów. Dlaczego ta metoda zdobywa serca wielu kobiet? Oto kilka powodów.

1. Bezpieczne dla włosów

Jednym z głównych powodów, dla których wiele osób decyduje się na flip in, jest bezpieczeństwo dla włosów. Ta metoda nie wymaga stosowania kleju, ciepła ani innych szkodliwych substancji, które mogą uszkadzać naturalne włosy. Dzięki temu można cieszyć się długimi włosami bez obawy o ich kondycję.

2. Szybki montaż

Flip in to także szybki sposób na przedłużenie włosów. Założenie nie zajmuje wiele czasu, co sprawia, że nawet te z nas, które są bardzo zajęte, mogą cieszyć się pięknymi, długimi włosami bez konieczności poświęcania całego dnia na zabieg w salonie.

3. Naturalny wygląd

Kluczowym aspektem dla wielu kobiet jest naturalny wygląd przedłużonych włosów. Flip in gwarantuje, że efekt końcowy będzie wyglądał jak prawdziwe włosy, nie odróżniące się od naturalnych. Ta metoda pozwala uniknąć efektu sztuczności, co jest często obawą osób decydujących się na przedłużanie włosów.

4. Komfort noszenia

Włosy na żyłce to także metoda bardzo komfortowa w noszeniu. Specjalna taśma, do której przymocowane są włosy, jest niewidoczna i nie powoduje dyskomfortu. Możemy cieszyć się długimi włosami bez obawy o to, że coś nas uwiera czy przeszkadza.

5. Łatwa pielęgnacja

W przeciwieństwie do niektórych innych metod przedłużania włosów, flip in nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Włosy można myć, suszyć i układać tak samo, jak naturalne. To znacznie ułatwia codzienną pielęgnację i utrzymanie efektu świeżości przez długi czas.

Podsumowanie

Metoda flip in zyskuje na popularności ze względu na swoje liczne zalety. Bezpieczna, szybka, naturalna, komfortowa i łatwa w pielęgnacji - to tylko kilka powodów, dla których warto rozważyć tę metodę przedłużania włosów. Długo i gęsto wyglądające włosy są teraz w zasięgu ręki, bez konieczności długotrwałego oczekiwania na naturalny wzrost.

 

Krok po kroku - Jak załozyć włosy na żyłce?

1. Przygotowanie włosów i głowy:

 • Upewnij się, że twoje włosy są czyste i suche przed rozpoczęciem procesu.
 • Włosy powinny być rozczesane, aby uniknąć plątania podczas montażu.

2. Znalezienie właściwego miejsca:

 • Określ miejsce, gdzie chcesz umieścić żyłkę z włosami flip in. Zazwyczaj jest to obszar przy linii włosów na górze głowy.

3. Podzielenie włosów:

 • Włóż grzebień w pionowej linii tam, gdzie chcesz umieścić włosy flip in. Podziel włosy na dwie sekcje, górne i dolne.

4. Przygotowanie żyłki flip in:

 • Przygotuj żyłkę flip in, dostosowując jej długość do obszaru, który wyznaczyłaś na górze głowy.

5. Umieszczenie żyłki:

 • Umieść żyłkę na obszarze na górze głowy, przykładając ją równo do skóry głowy. Możesz użyć prostownicy, aby stworzyć małe rowki, w które wsuniesz żyłkę.

6. Zabezpieczenie żyłki:

 • Upewnij się, że żyłka jest pewnie zamocowana. Możesz użyć wszywek lub spinki, aby utrzymać ją na miejscu.

7. Zakładanie włosów flip in:

 • Odczep włosy z żyłki flip in i sprawdź, czy są one równo rozłożone. Możesz dostosować ich ułożenie, aby uzyskać pożądany efekt.

8. Dokładne zaczepienie:

 • Upewnij się, że żyłka jest mocno przylegająca do głowy, a włosy są równomiernie rozłożone. Sprawdź, czy żyłka jest dobrze ukryta pod włosami.

9. Dokończenie stylizacji:

 • Po zamocowaniu włosów flip in, możesz kontynuować stylizację, jak zawsze. Możesz je prostować, kręcić czy układać według swoich preferencji.

10. Codzienna pielęgnacja:

 • Pamiętaj, że włosy flip in na żyłce można myć i pielęgnować tak samo, jak naturalne włosy. Unikaj używania produktów, które mogą osłabić przyczepność żyłki.

Zakładanie włosów flip in na żyłce również nie powinno być trudne, ale wymaga precyzji. Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz skonsultować się z profesjonalistą w salonie fryzjerskim.

 

 

Komentarze do wpisu (3)

Julia
14 lutego 2024

Moja przyjaciółka przedłużyła sobie tak włosy i wg niej jest ok, ale wiem, że ogólnie doczepianie włosów szkodzi im, więc ja wybrałam stosowanie wcierki kaminomoto na porost, wiadomo, każda przedłuża jak chce, ale ja lubię moje naturalne włosy i pracę nad nimi.

Marta
21 lutego 2024

ja sobie doszyłam spinki i zdjełam żyłke i mam włosy na jednej taśmie. wŁOSY SĄ MEGA DOBREJ JAKOSCI POLECAM

Alicja
12 marca 2024

ciekawa ta metoda

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium