Loki sposoby na fryzury w lokach.

0

Jeśli chcesz uzyskać piękne loki bez ryzyka uszkodzenia włosów za pomocą lokówki lub prostownicy, warto zainteresować się stylizacją na zimno. Chociaż na rynku dostępne są różnego rodzaju urządzenia do stylizacji włosów, to niestety wszystkie łączy jedno - wysoka temperatura. Częste korzystanie z takich urządzeń może prowadzić do przesuszenia, osłabienia i zniszczenia włosów, a zwłaszcza tych cienkich i delikatnych lub poddawanych innym zabiegom fryzjerskim.

Sposoby na loki bez użycia ciepła

Możesz uzyskać piękne loki na zimno, bez konieczności korzystania z lokówki czy prostownicy, stosując jedną z dwóch metod: zwijając włosy w koczki lub zaplatając je w warkocze.

Koki ślimaczki

Jednym ze sposobów na kręcenie włosów na zimno są koki ślimaczki, które są idealne dla osób pragnących uzyskać drobne loki.

Aby wykonać koka ślimaka, zacznij od zebrania pasma włosów w kucyk. Następnie, zakręcaj włosy dookoła siebie, aż zwiną się wokół siebie tworząc kształt ślimaka. Koczek podepnij wsuwką lub zepnij gumką.

Aby uzyskać drobne loki, podziel wilgotne włosy na kilka sekcji. Im mniejsze sekcje, tym mniejsze loki. Więcej koczków oznacza drobniejsze loki.

Warkocz i warkoczyki

Warkocze, warkoczyki i plecionki to prostszy sposób na kręcenie włosów na zimno. Dzięki warkoczom, możesz uzyskać fale w stylu mermaid waves. Wilgotne włosy zapleć w jeden, dwa lub więcej warkoczy. Im mniejsze fale, tym więcej warkoczy.

Jeśli chcesz uzyskać loki, które będą odstawać od głowy i będą bujne, zapleć włosy w koronę. Aby to zrobić, zwilż włosy i zaczesz je do tyłu. Wydziel małe pasmo włosów nad uchem i podziel je na dwie części. Skrzyżuj pasma włosów, kierując się wzdłuż linii włosów od ucha do ucha. Powtarzaj ten krok, jakbyś zaplatała warkocz z dwóch pasm, aż dotrzesz dookoła głowy. Końcówkę zabezpiecz gumką, unieś do góry i przypnij wsuwką.

Najlepiej robić koczki i warkocze na noc, tak samo jak w przypadku kręcenia włosów na pasku od szlafroka. Stylizacja włosów na zimno wymaga więcej czasu, ale jest dużo bezpieczniejsza dla włosów niż stylizacja na gorąco.

Jak utrwalić efekt kręconych włosów na zimno?

 

Rezygnacja z ciepła nie oznacza rezygnacji z trwałości! Po kręceniu włosów na zimno, możesz użyć produktów do stylizacji, takich samych jak przy stylizacji na ciepło, aby utrwalić efekt. Aby loki się trzymały, możesz nałożyć piankę lub spryska

 
Modne fryzury z loków.

 Loki to popularny trend fryzjerski, który sprawia, że włosy wyglądają bardziej objęto i dodają uroku. Mogą być eleganckie i zmysłowe lub bardziej naturalne i luźne. Oto kilka najlepszych fryzur z lokami, które warto wypróbować.

  1. Beach waves Fryzura plażowa to stylizacja, która wygląda, jakbyśmy właśnie wrócili z plaży. To fryzura, która wykorzystuje swobodnie układające się fale, aby uzyskać naturalny i relaksujący wygląd. Można ją uzyskać za pomocą lokówki lub wykorzystując technikę "warkocza" i suszenia włosów. Ta fryzura pasuje do każdej długości włosów i jest idealna na letnie dni.

  2. Big curls Duże loki są bardziej eleganckie i wyglądają świetnie na długich włosach. Można je uzyskać za pomocą grubej lokówki lub termicznych wałków. To fryzura idealna na specjalne okazje lub na wieczór. Można ją urozmaicić dodając ozdoby, takie jak spinki do włosów lub tiary.

  3. Half up, half down Półpuszysty kok z lokami to prosty sposób na dodanie objętości do włosów i utrzymanie je z dala od twarzy. Włosy są podzielone na górne i dolne części, a górna część jest spięta w kok, pozostawiając dolną część z luźnymi lokami. To fryzura, która wygląda świetnie na każdej długości włosów i nadaje się na wiele okazji.

  4. Messy bun Zaczesany kłaczek to prosta i wygodna fryzura, która wykorzystuje luźne fale. Włosy są spięte w kłaczek z luźnymi pasmami, co sprawia, że wyglądają na bardziej objęto i wyjątkowe. Ta fryzura jest idealna na dzień codzienny i pasuje do każdej długości włosów.

  5. Side braid Bok z luźnymi faleami to fryzura, która wygląda bardzo stylowo i romantycznie. Włosy są splecione w warkocz, który biegnie wzdłuż jednej strony głowy, z pozostawieniem reszty włosów z luźnymi lokami. To idealna fryzura na wieczór lub na specjalną okazję.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
[WIDGET-WZ]
Sklep internetowy Shoper Premium