Jakie włosy doczepiane wybrać czyli doczepkowy zawrót głowy.

0
Jakie włosy doczepiane wybrać czyli doczepkowy zawrót głowy.

Włosy doczepiane

Istnieje wiele różnych rodzajów przedłużania włosów z różnymi metodami aplikacji. Każdy ma unikalne włosy pod względem koloru, długości, grubości i stylu. Z tego powodu jeden typ rozszerzenia może działać dla jednej osoby, ale niekoniecznie dla kogoś innego.

Rodzaj metody doczepiania włosów zależy od osobistych preferencji i budżetu. Okres zużycia oraz wymagana pielęgnacja i konserwacja są unikalne dla każdej metody przedłużania. Niektóre wymagają mniej pielęgnacji inne więcej.

Rodzaje przedłużania włosów


Przedłużanie włosów może być syntetyczne lub z włosów 100 naturalnych. Syntetyczne przedłużenia są tańsze niż włosy naturalne, chociaż zazwyczaj nie wytrzymują tak długo. Doczepienia te dają szansę na zmianę wyglądu i stylizacji włosów bez żadnych uszkodzeń, obejmują:

• Tymczasowe – noszone i wyjmowane codziennie lub co tydzień. Idealny tam, gdzie wymagane są duże treski. Należą do nich kucyki i klipsy.

Metody doczepiania na stałe – Mogą być noszone przez dłuższy czas i zawierają mikro-ringi i lub nano-ringi. Metoda kanapkowa oraz metoda na keratynę.

Nasza oferta włosów doczepianych jest dostępna w szerokiej gamie kolorów z różnymi długościami i metodami aplikacji do wyboru:

1. Włosy na kanapki kiss hair


To metoda zwana także tape-on polegająca na doczepianiu włosów za pomocą klejonej taśmy. Włosy są niewidoczne, ponieważ wyglądają bardzo naturalnie i nie powodują uszkodzeń włosów na głowie. Taśmy powinny zostać przypięte przez profesjonalnego fryzjera. Przedłużenia są nakładane poprzez umieszczenie włosów w taśmach, przeklejając je do włosów na głowie.

Proces mocowania taśm jest krótki i trwa średnio od 40 minut do godziny. Przedłużenia są łatwe w aplikacji, ponieważ nie są wymagane żadne narzędzia ani chemikalia. Przy prawidłowym zastosowaniu mogą trwać w idealnym stanie nawet do 3 miesięcy. Jest to popularny wybór dla wielu naszych pań, które mają cienkie lub cienkie włosy.

Kanapki mogą być ściągane i ponownie zakładane, najlepiej co 6-8 tygodni. Zalecamy niższe temperatury do suszenia suszarką oraz zachowanie ostrożność przy stosowaniu olejowych produktów do włosów, ponieważ mogą one poluzować taśmy i je zsunąć. W naszym sklepie internetowym oferujemy gamę produktów do pielęgnacji włosów przeznaczonych specjalnie do przedłużania włosów.

2. Włosy doczepiane na klipsy kiss hair


Clip-in to tymczasowe przedłużanie włosów, które można łatwo założyć i zdjąć. Możesz bezpiecznie i szybko ułożyć włosy i osiągnąć zamierzony wygląd bez konieczności przedłużania włosów na stałe.

Pasma clip in to taśmy włosów z klipsami wszytymi u ich podstawy za pomocą silikonu lub tkaniny. Ten rodzaj przedłużania wymaga mniejszego zaangażowania i może sprzyjać wzrostowi naturalnych włosów. Przedłużenia mogą służyć do 6 miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji, regularnie noszone.

Zastosowanie tej techniki przedłużania włosów zajmuje około 5-15 minut. Można je również łatwo i szybko usunąć. Ten rodzaj przedłużania jest najmniej szkodliwy dla włosów, ponieważ nie wymaga zacisku, ciepła oraz narzędzi ani chemikaliów związanych z jego aplikacją.

Włosy na klipsy można stosować w domu ze względu na łatwość aplikacji i zdejmowania. Konserwacja wymagana tą metodą jest bardzo niewielka. Włosy doczepiane clip in z włosów naturalnych można stylizować tak samo jak własne włosy. Zaleca się stylizację przy niskiej temperaturze i stosowanie środka chroniącego przed wysoką temperaturą prawdziwych włosów przedłużanych. Włosy, mają tendencję do przedłużania się ,warto więc co jakiś czas nawilżyć je jedwabiem do włosów.

 

3. Włosy doczepiane na keratynę kiss hair.


Włosy zwane przedłużeniami keratynowymi lub wiązaniami fuzyjnymi, są metodą trwałą. Metoda ta polega na przyczepianiu wiązań na przedłużeniach do cebulek włosów naturalnych za pomocą ciepła. Przedłużenia są łączone z normalnymi włosami za pomocą samoprzylepnej żywicy keratynowej.

Stosując metodę przedłużenia włosów na keratynę trzeba mieć wiedzę i doświadczenie oraz ostrożności podczas obchodzenia się z żywicą samoprzylepną i podgrzewanym zaciskiem.

Ta metoda jest odpowiednia dla większości rodzajów włosów, ale lepiej nadaje się dla pań o cienkich włosach. Przy odpowiedniej pielęgnacji, przedłużenia keratynowe mogą być noszone przez około 4-5 miesięcy.

Ten rodzaj przedłużania jest traktowany jak naturalne włosy, dlatego stosuje się te same produkty. Ze względu na porost włosów, przedłużenia na stałe wymagają całkowitego usunięcia po 4-5 miesiącach, a następnie ponownego przypięcia. Jeśli włosy nie zostaną prawidłowo dopasowane i przypięte, mogą powodować dyskomfort dlatego tak ważny, jest profesjonalny dobór profesjonalnego salonu fryzjerskiego.

 

4. Włosy doczepiane na nano-ringi.

Nano-ringi zwane również końcówkami sztyftów, to bardzo dyskretne przedłużenia. Metoda nie wykorzystuje kleju ani ciepła do aplikacji. Wykorzystuje metalowe pierścienie pokryte silikonem. Naturalne włosy są zaciśnięte między przedłużeniami, przewleczone przez silikonowe pierścienie, a końcówki zamknięte za pomocą szczypiec, które mocno trzymają przedłużenia.

Ta metoda nie jest odpowiednia dla osób o cienkich włosach lub jasnych blond włosach, ponieważ pierścienie mogą być widoczne. Klientki, których włosy szybko się przetłuszczają, również odradzają tę technikę, ponieważ pierścienie mogą się ześlizgnąć i zsunąć lub poluzować. Ta metoda przedłużania jest najlepsza w przypadku ciemniejszych kolorów, a także średnich i grubych typów włosów.

Nanoringi są popularne, ponieważ są techniką wielokrotnego użytku, dzięki której klientki podciągnąć Metoda nie wykorzystuje również ciepła ani chemikaliów, dzięki czemu nie uszkadza naturalnych włosów. Chociaż należy zachować ostrożność, aby upewnić się, że pierścienie nie są zbyt ciasne, . Włosy można również ponownie wykorzystać, przesuwając przedłużenia, więc jest to zdrowe podejście. Pierścienie są również elastyczne i można je regulować wzdłuż łodygi włosa. Doczepy pozwalają na zmianę fryzury i używanie wielu produktów służących do stylizacji.

Aplikacja tego typu przedłużenia trwa 2-4 godziny i utrzymuje się do 6-9 miesięcy. Zaleca się zmianę położenia dopinek po 6-10 tygodniach, aby uniknąć zmatowienia i uszkodzenia naturalnych włosów.

 

5. Kucyki

 

 

Kucyk doczepiany do przedłużania włosów to po prostu dopięte włosy, które można przyczepić do naturalnych włosów, aby zwiększyć ich objętość i wydłużyć je. Doczepiane kucyki są często używane do tworzenia różnych stylów fryzur, takich jak upięcia lub koki, a nawet szybkie i proste przedłużenia.

Założenie kucyka to najłatwiejszy sposób na poprawienie fryzury i rozpoczęcie nowego wyglądu. Niezależnie od tego, czy masz świeżo umyte

włosy do pracy, czy 3-4 dniowe umycie włosów, oba mogą działać i wyglądać idealnie z przedłużeniami w kucyk.

Oto kilka kroków, które po udoskonaleniu pomogą Ci uzyskać najbardziej efektowną i gotową do ułożenia fryzurę w kucyk.

1.Wyszczotkuj swoje naturalne włosy, usuwając wszystkie sęki i sploty, tworząc gładki wygląd za pomocą szczotki wygładzającej.

2. Zwiąż włosy w kucyk za pomocą gumek do włosów i mocno je zabezpiecz. Możesz również użyć żelu do włosów, który utrzyma

wszystkie niesforne kosmyki i zapewni gładki, czysty wygląd.

3.Możesz także wyjąć baby hair i stworzyć nimi naturalniejszy wygląd fryzury.

3.Używając doczepianego doczepianego kucyka, możesz związać swoje naturalne włosy w kucyk, a następnie zapiąć klipsy na przedłużeniach, aby

uzyskać ostateczny wygląd.

4. Włóż grzebyk od doczepianego kucyka we własny kucyk.

5. Zaciśnij wokoło własnej kitki rzep aby zapiąć kucyk .

6. Upewni się że kucyk jest dobrze zapięty i ciesz się nową fryzurą.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium